ПРО КОМПАНІЮ

Адвокатська фірма Легалекс – колегія адвокатів, які надають юридичні послуги в м. Києві та інших регіонах України.

Адвокатська діяльність здійснюється на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів.

Наші адвокати спеціалізуються на наданні юридичних послуг та консультацій у різних галузях національного та міжнародного права.

В основі взаємодії з клієнтами лежить філософія партнерства, що дозволяє нам забезпечити один з найвищих рівнів якості юридичного обслуговування.

ПРАКТИКИ

Антимонопольне право

Банківське та фінансове право

Корпоративне право

Трудове право

Кримінальне право

Земельне право

ЄСПЛ

Інтелектуальна власність

Судова практика

Договірне право

Оподаткування

Екологічне право

ІНДУСТРІЇ

Авіація

Банківська справа

Інвестиції

Нерухомість

Приватизація

Реклама та маркетинг

Сільське господарство

Страхування

ІТ- сектор

Транспорт

Фармацевтика

Енергетика

СУДОВА ПРАКТИКА

account_balance

Адміністративні спори

Судові спори з органами державної влади, органами контролю, податкові спори та пенсійні спори. Супровід виборчих компаній. Спори під час проходження державної служби, поновлення на публічній службі.

Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальному провадженні, адвокат у кримінальних справах, уголовний адвокат Київ, юридичні послуги та консультації адвоката.

Банківські спори

Кредитні спори, розірвання кредитних договорів, адвокат по кредитам Київ, іпотечні спори, визнання недійсними кредитних та іпотечних договорів, суд з банком, судові спори з банками, звільнення майна з – під арешту.

landscape

Земельні спори

Земельні спори пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням нерухомим майном. Поновлення та розірвання договорів оренди землі. Стягнення збитків за договором. Зняття арештів з майна.

wc

Сімейні спори

Сімейний адвокат, юридична консультація щодо розірвання шлюбу, поділ майна, установлення факту батьківства, питання проживання дитини, шлюбний договір, розірвання шлюбного договору.

Інтелектуальна власність

Захист авторських та суміжних прав, стягнення компенсації, питання щодо використання твору, юридична консультація адвоката з питань захисту прав інтелектуальної власності.

work

Трудові спори

Адвокат в трудових спорах, поновлення на роботі, публічній службі. Представництво та захист в судах по трудових спорах. Стягнення зарплати, моральних збитків. Захист працівників та роботодавця в суді.

location_city

Житлові спори

Адвокат в житлових спорах, судові спори про виселення з житла, промусове вселення в житло, визнання права власності на житло, реєстрація та зняття з реєстрації за місцем проживання.

group

Корпоративні спори

Спори між товариством та його учасниками, акціонерами, та ішими особами, пов’язані із створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності товариства. Захист бізнесу та його засновників.

local_atm

Спадкові спори

Юридичні консультації з питань здійснення права на спадкування, прийняття спадщини, визначення додаткового строку на прийняття спадщини, поділ та перерозподіл спадщини, визнання права власності на спадкове майно.

Господарські спори

Досудове врегулювання господарських спорів, господарські спори з питань укладання та виконання договорів, справи у спорах щодо обліку прав на цінні папери, адвокат в господарських справах.

Цивільні спори

Судові спори, які виникають з цивільно-правових відносин, майнові та немайнові спори, адвокат по дтп, захист честі та ділової репутації, відшкодування шкоди завданої органами досудового слідства, інші спори.

Меню